ЗАХОТІЛИ ЖИТИ КРАЩЕ – І ЗРОБИЛИ!

І вона була абсолютно права. З 2004 року йшли мешканці села до цього дня. Ще тоді була розроблена проектно-кошторисна документація на газифікацію. Загальна вартість проекту складає 2449,488 тисячі гривень, проектна потужність 17,866 кілометрів, в тому числі газопровід середнього тиску – 10,176 км, газопровід високого тиску -7,69 км. Крім того, планувалося підключення окремих вулиць Красноріченського і Бараниківки. Були створені кооперативи. За власні кошти населення територіальної громади і позабюджетні кошти Новоолександрівської сільської ради були виконані роботи по будівництву близько 10 кілометрів газопроводу середнього тиску, що склало 57 відсотків від загальної потужності проекту. Скільки довелося сільському голові докласти зусиль, витратити нервів, часу, щоб згуртувати людей, працювати над документами, погоджувати їх…. Пережити тривогу, навіть розпач, що тільки з приходом до влади Президента України Віктора Януковича і його нової команди управлінців змінилися надією, а потім і твердою впевненістю: газ у селі таки буде. Територіальну громаду підтримали у райдержадміністрації, районній раді. Були виділені кошти з районного бюджету. Проектом зацікавилися губернатор і голова обласної ради – з обласного бюджету також була виділена фінансова допомога. Не випадково ж так щиро вітали на святі того дня голову обласної ради Валерія Голенка, голову Кремінської РДА Валентина Рябініна, голову Кремінської районної ради Юлію Назаренко, які всіляко сприяли здійсненню цього проекту. Зустріли, як годиться, хлібом-сіллю, щирою піснею у виконанні аматорів самодіяльного мистецтва районного Будинку культури.

ЗАХОТІЛИ ЖИТИ КРАЩЕ – І ЗРОБИЛИ!На урочистий пуск газу зібралося все село, приїхали також безпосередні учасники виконання проекту. Щирі слова вдячності були сказані на адресу директора Рубіжанського міжрайгазу Валерія Кагали, головного інженера Людмили Галицької, всіх працівників газового господарства району, яким керує Віктор Кременчук, а Красноріченською дільницею - Віктор Луговий, директорів приватних підприємств «Мілон-газ» і «Кайлос» Наталії Хоршевої і Олесі Рикової. Не обійшли увагою заступника голови РДА Сергія Лебедєва, начальника відділу Ірину Китайгору, депутата районної ради Івана Макуху. Цей список людей, за словами А.Г.Каламбет, можна було продовжувати і продовжувати, адже практично кожен спеціаліст, до кого зверталися, і кожен мешканець села, чим могли, тим і допомагали громаді в її цілеспрямованій роботі.

ЗАХОТІЛИ ЖИТИ КРАЩЕ – І ЗРОБИЛИ!Вітаючи селян з такою радісною подією, голова обласної ради Валерій Голенко підкреслив, що газ прийшов у село завдяки наполегливості самої територіальної громади, адже допомагати можна тільки тому, хто чогось прагне, бере на себе левову частку роботи. А завдання органів влади – підтримувати ініціативу людей, допомагати впроваджувати цікаві проекти, що служать на благо людей. Така підтримка на рівні області у Кремінського району є. Привітали новоолександрівців з урочистою подією в житті села й з наступаючим Новим роком і голова райдержадміністрації Валентин Рябінін, голова районної ради Юлія Назаренко, депутат обласної ради Микола Куценко.

Під гучні оплески присутніх перерізали стрічечку і запалили факел як знак того, що в сільську глибинку прийшло блакитне паливо.

Як же чекали цієї події люди! Коли односельчани і гості завітали до оселі Миколи Миколайовича Товстокорого, де цього дня відбулося офіційне підключення газу, його дружина Інна Іванівна з радісною посмішкою сказала: «Хай всім людям буде так гарно, як нам зараз!». І пригостила дорогих гостей традиційною яєчнею – першою стравою, приготовленою на газовій плиті. Геть тяжкі відра з вугіллям і попелом, не потрібно метушитися у пошуках дров. Родина депутата сільської ради, «афганця», інваліда, хлібороба Миколи Товстокорого житиме, як кажуть, по-людськи. Як, врешті, мають жити і всі, хто працею на землі, годує народ. А тепло і затишок в домі - це і тепло в душі, злагода в сім’ї. Вони народжують бажання зробити щось для громади, виводять на розуміння суспільних інтересів.

Далі попрямували до Бараниківки. На її околиці, по вулиці Октябрьській, також відбулося урочисте підключення до газопроводу помешкання сім’ї Кривоколисків. Бараниківський сільський голова Олександр Бурлуцький і голова родини Кривоколисків Олександр Володимирович та його дружина Галина Петрівна теж зустріли всіх щасливими посмішками і духмяним короваєм…

Отже, газ у Новоолександрівці вже є. Перші щасливі господині готуватимуть святкові передноворічні страви вже на газових пічках. В оселях стане чистіше, тепліше, жінкам полегшиться хатня робота. А незабаром до газових мереж буде підключено помешкання інших, всього за проектом - 372 житлові будинки, 65 квартир, об’єкти соціальної сфери.

…Захотіли жити по-іншому - і зробили. Разом. Так діє нова команда. На благо людей. «Ви самі вирішили жити краще і красивіше,- сказала Юлія Іванівна, звертаючись до новоолександрівців. - Живіть і дійте так!».

І справді, зараз для цього є всі можливості: підтримка на рівні району, області. Гріх не скористатися цим.

Л.Максимова.

 

 

«    Октябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 


Форум депутатов советов всех уровней и общественности Луганской области


70-летие освобождения Луганской области от фашистских захватчиков


Луганщина отметила свое 75-летие и День независимости


XXI отчетно-выборная конференция Луганской областной организации ПАРТИИ РЕГИОНОВ

 

Архив новостей

Июль 2014 (1)
Июнь 2014 (19)
Май 2014 (165)
Апрель 2014 (215)
Март 2014 (258)
Февраль 2014 (334)

Главное / Статьи / Новости / Прямая речь / Тема дня
Знай наших
/ Видео / Фотогалерея / Новости городов и районов
Молодые регионы
 

Copyright © 1999—2015 Луганская областная организация Партии регионов
Использование материалов, размещенных на сайте разрешается при условии размещения ссылки на сайт ЛОО Партии регионов

  91055, г. Луганск, ул. Карла Маркса, 7
Телефон: (0642) 34-56-76