Творча спілка таланту та майстерності

Творча спілка таланту та майстерностіЗ ініціативи депутата Луганської міської ради від Партії регіонів Олексія Омельченко з метою виявлення та підтримки творчо працюючих педагогів, підвищення їхньої професійної компетенції, поширення та популяризації педагогічних здобутків, удосконалення роботи предметних комісій на початку навчального року у Луганському коледжі будівництва, економіки та права був оголошений конкурс «Краща предметна комісія – 2012».

У перших двох етапах конкурсу взяли участь одинадцять предметних комісій. Перший етап відбувся в жовтні-листопаді 2011 року, де на засіданні предметних комісій у присутності членів журі кожен викладач готував творчий звіт, в якому розкрив тему та основні напрямки навчально-методичної та виховної роботи, поділився способами досягнення ефективності та якості роботи, розповів про основні форми та методи навчання, які використовує як для контролю знань, умінь студентів, так і при вивченні нового матеріалу.

Другий етап проходив у рамках семінару підвищення педагогічної майстерності та ділової кваліфікації викладачів коледжу у вільній формі творчої презентації-звіту роботи всіх предметних комісій.

За підсумками цих двох етапів у результаті конкурентної боротьби до фіналу вийшли п’ять найкращих з них. Напруга зростала щодня. Хто ж стане кращим з кращих? І ось нарешті заключний етап конкурсу «Краща предметна комісія - 2012”, який відбувся в коледжі 28 березня 2012 року. Підтримати учасників, подарувати теплі слова прийшли почесні гості: Б.Д’яченко - проректор Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Т. Сорочан ректор Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Інагамова О.В., заступник голови Кам’янобрідської районної у місті Луганську ради, депутат Кам’янобрідської районної ради від Партії регіонів; О.Євсюкова, ветеран педагогічної праці, заслужений вчитель України, викладачі, студенти коледжу та багато інших.

У трьох напружених конкурсах фінального етапу «Фестиваль педагогічних ідей» при розв’язанні психолого-педагогічних ситуацій, конкурсі капітанів (голів предметних комісій) та літературно-музичному домашньому завданні - «Новий формат» учасники показали високий рівень знань, глибоку ерудицію, продемонстрували високий професіоналізм, акторську майстерність, ораторське мистецтво.

Важка задача стояла перед членами журі. В досить нелегкій боротьбі призові місця вибороли:

І місце - викладачі предметної комісії «Літератури та мови»;

ІІ місце - викладачі предметної комісії «Економічних дисциплін»;

ІІІ місце - викладачі предметної комісії «Будівельних дисциплін» .

Особливо запам’ятався учасникам конкурсу виступ депутата Кам’янобрідської районної ради від Партії регіонів Ольги Інагамової. У своєму виступі Ольга Валеріївна зазначила, що згідно з програмою Партії регіонів, велика увага приділяється розвитку освіти в районі, підтримуються творчо працюючі педагоги. Такі свята дуже потрібні, щоб розвивати творчий потенціал педагогів та підіймати авторитет професії ‘викладач.

Усі учасники конкурсу були нагороджені цінними подарунками. від Партії регіонів та грамотами управління освіти та науки Луганської обласної державної адміністрації, Кам’янобрідської районної у місті Луганську ради.

 

 

«    Октябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 


Форум депутатов советов всех уровней и общественности Луганской области


70-летие освобождения Луганской области от фашистских захватчиков


Луганщина отметила свое 75-летие и День независимости


XXI отчетно-выборная конференция Луганской областной организации ПАРТИИ РЕГИОНОВ

 

Архив новостей

Июль 2014 (1)
Июнь 2014 (19)
Май 2014 (165)
Апрель 2014 (215)
Март 2014 (258)
Февраль 2014 (334)

Главное / Статьи / Новости / Прямая речь / Тема дня
Знай наших
/ Видео / Фотогалерея / Новости городов и районов
Молодые регионы
 

Copyright © 1999—2015 Луганская областная организация Партии регионов
Использование материалов, размещенных на сайте разрешается при условии размещения ссылки на сайт ЛОО Партии регионов

  91055, г. Луганск, ул. Карла Маркса, 7
Телефон: (0642) 34-56-76